Odpovědi na vaše otázky

24. května 2012 v 18:30 | David |  Blog a já
Tak a odpovědi na vaše otázky jsou tu! Už jste se nemohli dočkat, co? Musím říct, že jste mě svými otázkami doslova zasypali. Čekal jsem, že se zeptá ani ne 10 lidí a každý bude mít jednu otázku. Nakonec se tu sešly otázky od 9 čtenářů, ale mnozí z nich se nebáli zeptat na více než jednu otázku. Práce jsem měl tedy dost. Odpovědi na otázky si tedy můžete přečíst v následující části článku. Přeji pěkné počtení. ;-)


Petishta:
Co tě přivedlo k blogování?
Touha to zkusit. Pokud si myslíš, že jsem moc stručný, tak to je díky tomu, jak je otázka položena. Být to "Jak ses dostal k blogování?", tak odpovídám minimálně dvěma větami. ;-)

Maruška:
1.) Jsi spíš realista nebo snílek?
2.) Co pro tebe blog znamená?
3.) Jaká je pro tebe nejsilnější vzpomínka ze střední?
4.) Je nějaké město, které tě okouzlilo a rád se tam vracíš?
5.) A co plánuješ na léto?
1.) Řekl bych, že více realista, ale snílek taky.
2.) Možnost vyjádřit své názory, pocity, zážitky, vlastní tvorbu ostatním.
3.) Tak určitě maturita.
4.) Bude to asi moje rodná vesnice - Dobrá - kde bydlím. Paradoxně je to místo, kam se rád vracím, jelikož zhruba 2 - 3 týdny trávím studiem na Univerzitě Pardubice a pak se na víkend vracím domů. A vracím se tu rád. Je tu klid a pohoda. :-)
5.) Pokud to vyjde, tak celý červenec a srpen budu mít brigádu v pivovaru, jako loni. Dále bych se rád zúčastnil 4denní tour po Slovensku, konkrétně po Bílých Karpatech. Je to stejná akce jako loni, kdy jsme nedošli do plánovaného cíle, takže letos bychom to měli napravit. O žádných dalších větších akcích zatím nevím.

Verloren:
To se těžko definuje, třeba věk by mě zajímal, ale ten mi toho moc nenapoví. Taková tvá vlastní charakteristika sebe sama by neškodila.
Dovol, abych tě pozval do zcela nově aktualizovaného profilu - zde. Dozvíš se tam mnohem více, než odpovědi na své otázky. ;-)

Pro ostatní: Ano, hlavně díky Verloren jsem doplnil skoro prázdný profil na 100 %. K této příležitosti jsem vytvořil ikonku, protože tu není žádný přímý odkaz. Znalci ví, že když dopíšou za lomítko adresy blogu "profil", tak se tam taky dostanou. To však neví všichni, proto ta ikonka. :-)


Goldík:
1.) Jak ses dostal k blogování?
2.) Jak dlouho jsi už na blogu?
3.) Kolik je ti let?
4.) Co rád posloucháš?
5.) Snowboard/lyže?
1.) Kdysi dávno mi o Blog.cz řekl bratránek. Chytlo mě to a s menšími pauzami to dělám dodnes.
2.) To opravdu nedokážu přesně určit. Tomuto blogu budou v srpnu 4 roky, ale to zdaleka nevyjadřuje můj blogový život. Blogů jsem měl několik. Zkrátka a dobře tipl bych to na takových 8 let.
3.) + 4.) Viz můj profil - zde.
5.) Lyže. Na snowboardu jsem ještě nestál a ani mě to nějak neláká.

Bareta:
1.) Myslíš si, že na tebe někde čeká ta pravá?
2.) Nezanevřels už na ženy?
3.) Myslíš si, že je ostuda seznámit se přes internet?,
4.) Představoval sis někdy, že bys chodil s nějakou blogerkou?
5.) Nezdivočels moc na těch kolejích?
6.) Na kolik let se cítíš?
1.) Určitě jo, ale mám obavy z toho, že na ni někdy narazím. Kdo ví, náhoda je blbec. :-)
2.) Ne. :-)
3.) Vůbec ne. Pokud to někomu vyhovuje, tak ať to dělá. Já proti tomu nic nemám.
4.) Nepředstavoval, ale když se nad tím tak zamyslím, tak by to bylo celkem zajímavé. Například psát na konci každého článku "Miluji tě" (normální zvyk milenců na FB), tak to bylo zajímavé. :-D
5.) Jo - nebudu nic zapírat. :-D Vysokoškolský život je jiný než jakýkoliv ostatní a řekl bych, že moc pěkný. Takový život k divočení přímo vybízí, ale raději bych to více nerozepisoval. Kdo takový život zná - prožil, tak ví... ;-)
6.) Na tolik, kolik mám. Ale pravda, že jsem se od několika lidí dozvěděl, že vypadám na víc. Ale musím uznat, že se jim moc nedivím. :-D

Sever-rat:
1.) Jak si užíváš studentského života?
2.) Jaké máš nejoblíbenější pivo?
3.) Popiš nějaké své nejzajímavější události či zážitky.
4.) V mládí každý něco sbíral. Sbíral jsi také pokémony či digimony nebo hokejové kartičky?
1.) Řekl bych, že výborně. Před vstupem na akademickou půdu jsem slyšel o vysokoškolském životě samé dobré věci, které musím potvrdit. Doporučuji vyzkoušet všem. :-)
2.) Jednoznačně Radegast Premium (12°). Ještě zlatá česká Plzeň je skvělá, jinak široko daleko NIC!
3.) Pokud bych měl vybrat opravdu nejzajímavější událost či zážitek, tak určitě není publikovatelný. :-D Jinak zážitků ze života, třeba teď z toho vysokoškolského, mám plno, ale nenapadá mě žádný, který by byl tak zajímavý, že bych o něm napsal.
4.) Tak určitě jsem jako malý sbíral pokémony, jako skoro každé dítě. Na tu dobu si ještě moc dobře pamatuju. :-)

Terka:
1.) Má oblíbená otázka: Myslíš, že jsi optimista, pesimista či realista?
2.) Jak tě napadlo založit si blog a začít psát?
1.) Řekl bych, že realista.
2.) Jak už jsem na začátku psal - přivedl mě k tomu bratránek, zkusil jsem to a začalo mě to bavit.

Atze:
1.) Mě by spíš zajímalo, jestli budeš v brzké době měnit vzhled blogu.
2.) A pak co si myslíš o potratech?
1.) Nelíbí se ti? Tento vzhled je datován k 8. 8. 2011, takže tu není ještě ani rok. Mně se líbí a vyhovuje mi. Doteď mě ani nenapadlo ho měnit. Nedávno jsem však přidal ikonky pod menu. Jinak ohlasy čtenářů jsou pozitivní. Jo, možná tak jeden člověk si stěžoval na barvu písma. Zkoušel jsem bílou, ale není to lepší. Pokud máš připomínku ke vzhledu blogu, neboj se ji do komentářů napsat. Jsem rád za každou odezvu. ;-)
2.) Nelíbí se mi. A někdy stačí tak málo, jak všichni víme - vzít si ochranu či užívat antikoncepci a žádný potrat není třeba řešit. Ale třeba chtít dítě a pak se díky nějakým okolnostem rozhodnout pro potrat, tak tady není něco v pořádku. Před mým narozením moje mamka neúmyslně potratila. Nebyl to plod, ale ještě nějaký zárodek. Každopádně nebýt toho potratu, tak tady ani nejsem.

King Rucola:
1.) Myslis, ze Grecko sa vrati k drachmam alebo zostane pri Eure?
2.) Alebo sa mam pytat len osobne otazky?
3.) Co studujes, napriklad a tak, alebo to je zase moc osobne?
1.) Četl jsem, že Řecko se možná vrátí k původní měně a odstoupí od EU. To by však mohlo ohrozit ostatní členské státy, už ale nevím jak. Politiku nemám rád a moc ji nerozumím. Hlavně ta naše politická scéna je katastrofická. :-/
2.) Pokud jsi pozorně četl/a článek, tak ses mimo jiné dozvěděl, že otázka mohla být jakákoliv, i ta nejintimnější. A teď vidíš, jaks to promeškal/a. Škoda, že? :-D
3.) Viz můj profil - zde. Za moc osobní bych to rozhodně nepovažoval. :-)

---

Myslím si, že Bareta mi položila takové otázky, u kterých jsem se nejvíce zapotil. Nedávno jsem se od ní na Facebooku dozvěděl, že byla na mě při dotazování hodná a mohla se zeptat na mnohem intimnější otázky. Tak jsem ji překecal, ať mi je napíše (trvalo dlouho, než si vzpomněla). Takže na úplný závěr tu máte takový bonus. ;-)

Bareta - BONUS:
1.) Tak teda chtěl bys holku na vztah, nebo by stačila na jednu noc?
2.) Čekáš na tu pravou výjimečnou, nebo ti stačí obyčejná holka, která by tě chtěla?
1.) Samozřejmě, že chci holku na vztah, ale pokud by se naskytla příležitost strávit s holkou "zážitek" na jednu noc, tak bych se asi nebránil. :-) Neříkám však, že bych na to vždy přistoupil. Záleží na okolnostech - konkrétní situaci.
2.) Zatím jsem v takovém stádiu, že mi úplně stačí obyčejná holka, která by mě chtěla. Pro nabírání zkušeností je to určitě ideální. Jednou však musí přijít doba, kdy už mě přestanou omrzovat obyčejné holky a budu mít touhu hledat tu pravou, což určitě nebude jednoduché a jak bylo už výše řečeno - kdo ví, jestli na takovou pravou výjimečnou někdy narazím...


P. S. Děkuji za vaše dotazy. Snad jste všichni s mými odpověďmi spokojeni. Pokud ne, tak se to nebojte napsat do komentářů. ;-)
 


Komentáře

1 Hanka Hanka | Web | 24. května 2012 v 18:54 | Reagovat

Tak. Dostala jsem se až na konec a musím uznat, že otázky byly velice zajímavé a ze všech možných oblastí - od začátků blogování, přes holky až k pokémonům :-D
Ale bylo to zajímavé počteníčko ;-)
PS: Najbrt vzhled mi bude vždy vyhovovat ;-) Neměnila bych :-)

2 Alisa Alisa | Web | 24. května 2012 v 19:11 | Reagovat

"Nabrať skúsenosti", "príde doba" a "hľadanie tej pravej"... godness, ja mám dvadsať a moje hľadanie a skúsenosti a doba... to už dávno skončilo . :-D Prídem si ako cvok a idiot .

3 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 24. května 2012 v 19:25 | Reagovat

Super, na tenhle článek jsem čekal a dočkal jsem se :-D Děkuji za odpovědi...Bonus otázek od Barety? Nečekal jsem, že se těchto otázek dočkám u blogu...

4 Bareta Bareta | Web | 24. května 2012 v 19:51 | Reagovat

Díky za odpovědi, jedna na moji otázku mě překvapila :D
Taky trvalo dlouho, než jsem se odvážila zeptat :-P

[3]: Máš něco proti? Pokládala jsem je soukromě, soukromá odpověď by mi taky klidně stačila ;)

5 David David | Web | 24. května 2012 v 20:03 | Reagovat

[2]: Zajímavé. :-D Já myslím, že zkušenosti se nabírají po celý život, a proto si myslím, že časem v tomto změníš názor. :D

[3]:[4]: Klid prosím. :D Jak jsem říkal, otázka mohla být položena JAKÁKOLIV, a to přímo tady na blogu. ;-)

6 Alisa Alisa | Web | 24. května 2012 v 20:12 | Reagovat

[5]: O tom dosť pochybujem, pretože keby si prečítal aspoň milióntinu z toho článku, čo si tam nezmyselne komentoval, vedel by si, že už mám manžela . A moderované komentáre mám pretože neznášam keci odveci a reklamy a každý komentár mi chodí na mail, ktoré mi Iphone hlási . Keď je to tak zrejmé, prečo to ľudia nerešpektujú ?

7 David David | Web | 24. května 2012 v 20:23 | Reagovat

[6]: Promiň, tak to jsem nevěděl. I když jsem článek několikrát přečetl, tak jsem z něj moc nepochopil a vůbec nic nenašel o manželství, takže asi tak.
Jinak v našem věku (20 let) existuje něco málo přes 5 % obyvatelstva ČR, které je v manželském svazku. Takže je velká náhoda, že jsem na tebe zrovna narazil a jsem za to rád. :-)
Přes to všechno stále platí, že i v manželství stále člověk nabírá zkušenosti. Jsi sice vdaná, ale máš celý život před sebou... ;-)

8 Alisa Alisa | Web | 24. května 2012 v 20:39 | Reagovat

[7]: V pohode . :-)
Osobne nepoznám nikoho v mojom veku okrem mňa, kto by do toho "skočil" tak skoro . :-D Ale mám na to svoje dôvody a nakoniec máme s chlapom aj tak veľmi zvláštny vzťah, ktorí väčšina ľudí nechápe . :-D
Na druhej strane, ja som si svoje skúsenosti odbila . Nejde o to, koľko má človek rokov, ale čo všetko za svoj život stihol, či nie ? :-D

9 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 24. května 2012 v 22:31 | Reagovat

[4]:

[5]: Omlouvám se, pokud to vyznělo negativně..spíš jsem chtěl napsat, že je to originální otázka na blog..protože za blogem se každý skrývá a moc toho o sebe nepoví, zvlášť o takovýchto osobních věcech..

10 David David | Web | 24. května 2012 v 23:37 | Reagovat

[9]: V pohodě, nic se neděje. :-)

11 Livien Livien | Web | 25. května 2012 v 10:06 | Reagovat

Hezkéé, tak tohle je projekt do kterého se asi nikdy nepustím. :D Mám ráda svoje vlastní tajemství aa bojím se, co by se také kdo mohl zeptat. :D

12 Kája Kája | Web | 27. května 2012 v 8:22 | Reagovat

Ještě aby neměl nejradši Radka.

13 David David | Web | 27. května 2012 v 11:41 | Reagovat

[12]: Že jo, to by byla ostuda mít něco jiného víc rád. :D

14 Storyteller Storyteller | Web | 27. května 2012 v 15:28 | Reagovat

Hej, blogere, další otázka, vím, že jsi stejně jako já na dně potravního řetězce (červený trpaslík: "Na vrchlou potravního řetězce je muž. Na jeho spodu je muž, který sleduje vláčky."): nechystáš se náhodou sem? :-D

15 Storyteller Storyteller | Web | 27. května 2012 v 15:29 | Reagovat
16 J. J. | Web | 28. května 2012 v 22:07 | Reagovat

hezký blog :)

17 Terka Terka | E-mail | Web | 29. května 2012 v 17:54 | Reagovat

Děkuji za odpovědi na mé otázky. Jak tak koukám, příště bych měla číst komentáře před sebou, abych se neptala na to samé, jenom jinou formulací :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama