Jak se zbavit otravných reklam

20. března 2013 v 20:05 | David |  Zajímavosti
Dnešní svět je plný reklam. A to nemluvím jen o internetovém světě, ale i o reálném "venkovním". Kam se podívám, tam reklama. "Venkovní" však rozebírat nebudu, dnes se budu zabývat těmi internetovými...


Abych pravdu řekl, tak mě to tolik netíží, protože mám své chytré nástroje, které se postarají o to, že neuvidím na webu víc reklam než textu, většinou žádné. Ale když se dostanu na jiný počítač, nestačím se divit, jak se musím těmi reklamami proplétat. Hlavně ty, jak je musíte zavřít, abyste viděli text... No a protože myslím i na vás, kteří nevyužívají všech dostupných prostředků, rozhodl jsem se napsat tento článek. :-)

Blokovat reklamy na internetu lze mnoha způsoby. Já však doporučuji a budu dnes mluvit o doplňku k internetovým prohlížečům zvaný Adblock Plus (AB+). Než však začnu psát, jak to vlastně funguje, nabízím vám si během čtení článku tento doplněk nainstalovat. Jak? Stačí do Googlu napsat "Adblock Plus prohlížeč" (samozřejmě místo prohlížeč bude třeba Chrome, Opera, Firefox). Pro tyto tři prohlížeče nabízím odkazy, zbytek si najděte své:

Adblock Plus Opera

Adblock Plus Google Chrome

Adblock Plus Mozzila Firefox


Následně doplněk nainstalujete a povolíte, jinak to nebude fungovat. Tím je vaše krátká práce u konce. Ale já však s článkem nekončím a ukážu, že tyto doplňky nejsou pro srandu králíkům a opravdu zabírají. Uvidíte, že pár minutek vašeho času vám ušetří spoustu nervů. :-)

Ukázka funkce

Nebudu to příliš natahovat a rovnou vám ukážu funkci doplňku. Připravil jsem si celkem 7 snímků obrazovky. Vždycky bude obrázek a pod ním popisek - viz šipka.

Vybrat dobře zaspamovanou stránku bylo těžké. Neprojížděl jsem všechny weby. Nakonec jsem vzal celkem normální, a to počasí od iDNES. Chci zjistit počasí. Ale co mě rozhodí, je ta mega velká reklama přes celé záhlaví a okraje stránky. Ještě je tam menší reklama, ale ta není tak výrazná. Já chci zjistit jaké je počasí, nepotřebuju, aby 99 % stránky obsahovalo to, že můžu dostat nějaké *** samolepky. :-D

A tohle se stane při zapnutí doplňku AB+. No není to krása? Konečně mě nic neotravuje a já se můžu plně věnovat tomu, kvůli čemu jsem stránku navštívil - tedy zjištění předpovědi počasí. Díky doplňku si ušetřím spoustu času a nervů. :-D

Nikdo není dokonalý, ani AB+. To znamená, že ne vždy může banner/reklamu zablokovat, což můžeme vidět na tomto snímku. Ale naštěstí má Opera v sobě zabudovanou super funkci, kvůli které se opravdu vyplatí Operu mít. Skalní příznivci Chromu - musíte si vystačit s AB+. Jednoduše stačí najet na příslušný banner/reklamu (pokud to nejde, tak kdekoliv jinde) a pravým tlačítkem myši a zvolit "Blokovat obsah...".

Následně vybíráte příslušné oblasti, které chcete zablokovat. Pozor, když to přeženete, může vám to hodit pěkný error v tom smyslu, že stránka pak nemá - jak bych to řekl - správný formát. Dobrým příkladem je náš server Blog.cz. Chtěl jsem tady zablokovat pohybující se ICQ banner, ale musel jsem ho nakonec odblokovat, jinak bych měl nadosmrti zkaženou úvodní stránku. :-D Blokované oblasti - obrázky - potvrdíte stisknutí tlačítka "Hotovo" vpravo nahoře.

Výsledek vypadá více než dobře. Tuto činnost dělám opravdu s radostí. Že mi AB+ něco zablokuje sám, toho si cením, ale že si to udělám sám a ono to fakt funguje (a mám tedy od reklam klid), tak to je nejlepší pocit. :-)

Na Firefoxu je to s AB+ horší. Občas - hlavně na Seznamu - se mi nějaká reklama objeví. Někdy místo reklamy i černý vybarvený rámeček. Je to sice zakrytá reklama, ale celkem rušivý element. Hlavní je, že mi někdo nechce vnucovat jeho super trapnou nabídku. Pro případy, kdy po použití doplňku AB+ se stále zobrazuje reklama, je ve Firefoxu funkce "Nahlásit problém na této stránce..." - viz obrázek.

Následně se vám otevře formulář, kde vyplníte příslušné údaje - druh problému, vyznačení problémových oblastí atd. Vše se pak odešle a můžete doufat, že nějací profíci s tím něco udělají a už se vám reklama nebude zobrazovat. Garantovat to nejde. Každopádně Opera je jistota všech jistot. Ale zase na jednu stranu musím říct: Nelze zablokovat 100 % reklam na internetu, ale tak přes 90 %, což je podle mě i tak moc pěkné číslo a dobrá motivace si doplněk pořídit a využívat ho. :-)

Technická poznámka
Všechny obrázky jsou zmenšeny na velikost stránky blogu. Pokud si chcete některý z obrázků detailně prohlédnout, stačí na něj klinout pravým tlačítkem myši a zvolit otevření obrázku. ;-)

Závěr

Nesnáším reklamy - hlavně, když jich je příliš mnoho. Vím, že kdyby nebyla reklama, nebyl by prodej a byla by ekonomická situace celkově mnohem horší. To prostě chápu a respektuji. Ale nic se nesmí přehánět, což na internetu se nedá říct, že by se nepřehánělo. Ano, jsou weby, kde není jediná reklama doteď, ale jsou i stránky, kde abyste si přečetli článek, musíte pozavírat 1000 oken a aby toho nebylo málo, po stranách vám běhají reklamy a oddělovače odstavců článků taky tvoří reklamy. To už je fakt přehnané. Dokonce jsem slyšel o zvukových reklamách, což je opět případ našeho Blog.cz. Tak to už je vrchol nechutnosti. Jsem rád, že jsem o tom jen slyšel a nikdy na to nenarazil. :-)

Někde jsem slyšel nebo četl, že někdy v budoucnu budou fungovat "chytré reklamy" (moje označení). To znamená zajímám se o železnici, rád sleduji cenové akce na jízdenky, budou se mi zobrazovat reklamy tohoto typu. Budu blázen do oblečení, tak se mi budou zobrazovat reklamy z 1000 módních obchodů. Jasně, toto by bylo super. Za to bych byl ochoten odinstalovat AB+ a zrušit všechny blokované reklamní bannery. Ale do té doby budu proti otravným reklamám na internetu tvrdě bojovat - to si pište. :-D


P. S. No není ten internet bez reklam 100x krásnější? :-) Určitě nejsem jediný, kdo těchto prostředků k blokování reklam využívá. Otázek pro vás je tedy mnoho: Využíváte doplňky pro blokování reklamy nebo si je sami ručně blokujete? Pokud ano, uveďte prosím název doplňku nebo popis ručního blokování. Pokud těchto prostředků nevyužíváte, tak to je tedy otázka proč? Jste jenom tak líní nebo vám jednoduše otravné reklamy nevadí. No otázek by se dalo položit hodně, ale nechám to zcela na vás - ocením jakýkoliv názor a zkušenosti k této problematice. Můžete hlasovat i v anketě, ale vždy si samozřejmě více cením komentářů. Za vaše ohlasy vám předem děkuji. ;-)


---

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK

Následuje reklama serveru Blog.cz, nikoliv však autora blogu. Pokud reklamu nevidíte, pravděpodobně máte správně nainstalován a nastaven doplněk pro blokování reklam (Adblock). Pokud reklamu vidíte, ale nechtěli byste, vřele vám doporučuji přečíst si můj článek věnovaný této problematice: Jak se zbavit otravných reklam.
 


Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 20. března 2013 v 20:49 | Reagovat

Panejo, to já taky když se dostanu na cizí počítač a chi na blog, jen zírám. Já jsem zvyklá, že mám zablokováno prakticky skoro úplně všechno krom přihlašování, AK a TT, takže se pak nestačím divit. A už si ani neuvědomuju, že nejhorší reklamy a i reklamy ve videu mi to už dva roky blokuje samo automaticky.

2 Arvari Arvari | E-mail | Web | 20. března 2013 v 21:00 | Reagovat

Já už za dobu, co Adblock mám, zaponněla, že tu ty reklamy mají bejt. Když se naskytnu na jiným počítači, jsem docela překvapená. =D Adblock jsem si vlastně instalovala jen kvůli stupidním hrajícím reklamám na blog.cz...

3 Víla Víla | Web | 20. března 2013 v 21:22 | Reagovat

Opravdu užitečné rady. Já adblock vlastním už delší dobu, ale je hodně lidí, kteří netuší, že něco takového existuje :) Mimochodem já mám Chrome, ale nějak mi taky funguje, že na co šikovně kliknu, tak se mi zablokuje i když se to původně blokování vyhlo :)

4 Čivava Čivava | Web | 24. března 2013 v 17:02 | Reagovat

Ono je pěkné, když si člověk ty reklamy skryje pomocí AdBlock apod., ale nikoho už nenapadne, že díky reklamě ty stránky fungují. Například nejznámější vyhledávač Google vydělává obrovské množství peněz právě na reklamě (a díky tomu můžeme používat vyhledávač a i spoustu dalších užitečných služeb). Zde mluvím o nevtíravých reklamách. Existují samozřejmě i velmi otravné, jako například před spuštěním videa nebo stránka skládající se z více jak 50% z reklamy. Přesto si myslím, že není úplně  správné blokovat reklamy. Nejde tady ani tak o vydělávání peněz na reklamě, ale o to, že pokud by každý uživatel internetu blokoval reklamy, postupem času by zanikla většina stránek, protože provoz není levnou záležitostí (čím větší počet návštěvníků, tím víc stojí provoz).

5 David David | E-mail | Web | 24. března 2013 v 18:02 | Reagovat

[4]: Souhlas. Presne o tom jsem mluvil v clanku. Ano, bez reklam by nebyl prodej, ale nic se nesmi prehanet. A jelikoz se to vetsinou prehani a navic je to cim dal horsi, tak AB+ je nejlepsi variantou... ;-)

6 Wizie Wizie | Web | 29. března 2013 v 13:01 | Reagovat

Mě poslední dobou vadí hlavně ten typ reklam, co se otevírá v novém okně. Někdy se objeví dokonce dvě naráz a to bych pak vraždila. Nevím, jestli i na tohle Adblock stačí (což nejspíš ne), nebo jestli vůbec existuje program na blokování takových reklam.
Sama reklamy nenávidím, takže děkuju za tip. Jednou už jsem na podobný program narazila, ale byly s ním problémy, tak jsem ho musela smazat. Takže díky, díky moc. :)

7 David David | E-mail | Web | 29. března 2013 v 17:32 | Reagovat

[6]: Snad v každém prohlížeči se dají zablokovat vyskakovací okna. Nebo taky lze nastavit, aby se otvíraly na tvoje potvrzení... ;-)

8 Daniel Daniel | E-mail | 27. dubna 2013 v 16:40 | Reagovat

Ahoj. Stáhnul jsem to a nefunguje mi to :(
Projel jsem si nastavení, mám to aktivovaný.
Co můžu dělat špatně?

9 Daniel Daniel | 27. dubna 2013 v 16:48 | Reagovat

Tak se omlouvám. Jelikož jsem čtenářem idnes, tak tam to opravdu nefunguje - reklama je kolem dokola, ale jinde ano.
Díky za tip.

10 Kristková Kristková | E-mail | 20. ledna 2014 v 22:48 | Reagovat

Dobrý den. Zaktualizoval se mi Chrome a od té chvíle v něm nelze nastavit Adblock ani jiná rozšíření,neuloží se to a při novém zapnutí PC je vše fuč a musíte AB+ instalovat pořád dokola znovu. Nevíte, co s tím se dá dělat? Nebo zkusit jiný prohlížeč? Děkuji za odpověď,

11 David David | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 23:01 | Reagovat

[8]: Nemusí to fungovat úplně 100%. Doporučuju prohlížeče jako Operu a Firefox, kde je po kliknutím pravým tlačítkem myši na reklamu možnost vybrat "blokovat obsah" - pak to bude OK. :-)

[9]: Viz má předchozí odpověď, někdy to nejde, ale většinou ano. :-)

[10]: Používám Operu a Firefox - doporučuju tyto prohlížeče. Kde by mohla být u Chromu chyba, to bohužel netuším... :-(

12 Jarča Jarča | E-mail | 5. května 2014 v 23:07 | Reagovat

Díky moc za super stránku. Tuto funkci jsem neznala a štval mě pořád dokola rámeček "gratulujeme, vyhráli jste ipod ...", který se neustále objevoval. Díky moc za pomoc, nainstalovala jsem a teď tam není ... super!

13 David David | E-mail | Web | 6. května 2014 v 0:42 | Reagovat

[12]: Tak to jsem rád, že ti to pomohlo. :-)

14 Vašek Vašek | E-mail | Web | 25. července 2014 v 12:37 | Reagovat

Neshání někdo nové webovky? Já jsem si nechal udělat u Grawe Art a jsem na výsost spokojen. Tvorba webů a jejich správa je na míru http://grawe-art.cz/

15 lída lída | E-mail | 6. října 2014 v 15:19 | Reagovat

Ahoj mám problém v pc..Všude ale fakt všude se mi ukazují ruzné reklamy at otevřu cokoli vyskočí na mě stránka jiná s nějakou hrou..big farm nebo něco jiného..nikdy jsme nic takového nehrály..Nebo na Centrumu mi po stranách vyskočí všude rámečky a v nich ruzné reklamy na krémy, hudbu, prostě všechno..je to na nervy nic si pořádně nepřečtu..
Pak třeba v nějakým textu jsou zvýrazněná  3 písmenka modře u nich vyskočí rámeček a v něm zas reklama..co s tím vyšiluju z toho .Děkuju.

16 David David | E-mail | Web | 6. října 2014 v 18:17 | Reagovat

[15]: Ahoj, a zkoušela sis nainstalovat Adblock - viz článek? :-)

17 Wendy Wendy | E-mail | 25. října 2014 v 9:12 | Reagovat

Asi s Adblockem moc neumím,mám Firefox a chtěl jsem na Novinkách odstranit stupidní reklamy na začátku videí. Ten zelenej panák mě přivádí k šílenství. Ale zablokuje se mi celé video. Jak na to? Dík.

18 David David | E-mail | Web | 25. října 2014 v 13:28 | Reagovat

[17]: Tak to je zajímavé, ač mám taky na Firefoxu Adblock, UFOnek se mi ukazuje až na konci videí. Pokud to blbne, lze pro určité weby povolit výjimky, tzn. že se reklama zobrazovat bude. Stačí v liště, kde máš symbol AB, kliknout na šipku a tam máš "vypnout na novinky.cz" apod. ;-)

19 Mittch27 Mittch27 | E-mail | 26. října 2014 v 0:15 | Reagovat

Ahoj chtel bych se zeptat, mel sem G Chrome a AB+ mi na nem nefungoval tak sem presel na Operu a hned slapal jak hodinky ani naznak po reklame ale asi po 14ti dnech mi tam zacali skakat reklami jak na bezicim pasu a nez mi to nacte stranku tak si stihnu aj precist normalni noviny:-) poradite mi co s tim. Predem diky:-)

20 David David | E-mail | Web | 26. října 2014 v 1:16 | Reagovat

[19]: Ahoj, a zkoušel jsi na ty reklamy klikat pravým tlačítkem myši a vybrat možnost "blokovat obsah"? :-)

21 Mittch27 Mittch27 | 26. října 2014 v 8:47 | Reagovat

Ahoj, jo to sem zkousel ale kdyz mi tam vyskoci 30 reklam tak mam co delat. Me prijde jako kdyby prestal delat to co ma[20]:

22 David David | E-mail | Web | 26. října 2014 v 11:52 | Reagovat

[21]: Divné, to jsem ještě nezažil. :-?

23 Mittch27 Mittch27 | 26. října 2014 v 16:14 | Reagovat

[22]: uz sem tam dal do PC Mozzillu a mam klid :-) snad se to nebude opakovat.

24 baywatchnights baywatchnights | E-mail | Web | 28. října 2014 v 23:27 | Reagovat

Na Blogu mě nejvíce štvala ta funkce vpravo dole "chatujte s přáteli". Tu jsem si ve svém počítači "upozadil" hned poté, co byla zavedena.

Ostatní reklamy na Blogu tak nějak přeskakuju, resp. ignoruju.

Co se týče stránek s "vyskakovacími" reklamami, tak pokud mě taková reklama bude hodně štvát, tak jednoduše z celé stránky odejdu a původní (ne reklamní) článek si vůbec nepřečtu. A hotovo.

25 Zaza Zaza | Web | 30. října 2014 v 9:08 | Reagovat

[4]: Některé reklamy jsou natolik agresivní a vtíravé, že se blokování nedivím.

26 pepa pepa | 5. prosince 2014 v 13:06 | Reagovat

sice už tam není obsah ale pořád tam je ten otravný obdelník:// co stím? O_O

27 David David | E-mail | Web | 5. prosince 2014 v 13:12 | Reagovat

[26]: Asi zbývá jen doufat, že zmizí, nebo se pokusit znova jej zablokovat. :-)

28 pepa pepa | 6. prosince 2014 v 14:56 | Reagovat

jo super:) zbudil jsem se a otravné obdelníčky nikde super!!ani u dívání na serial už nemám reklamy nebo na youtubu před písničkou:))) SKVĚLÁ APLIKACE!! škoda že jsem ji poznal až ted:( :-D  :-)

29 Nancy Nancy | 12. prosince 2014 v 21:47 | Reagovat

Ahoj,
chci si stáhnout Adblock+, ale vždy když mi proběhne kontrola, naskočí mi okénko s chybou "NETWORK_FAILED." Vůbec nevím co s tím dělat.
Děkuji za radu

30 David David | E-mail | Web | 12. prosince 2014 v 22:29 | Reagovat

[29]: Ahoj,
zkus nějaké tipy z tohoto fóra, ve kterém se daný problém řeší:

http://pc.poradna.net/q/view/1271707-problem-s-addblockem-na-google-chrome-network-failed

31 Nancy Nancy | 14. prosince 2014 v 17:46 | Reagovat

[30]: Chtěla bych Ti moc poděkovat. Úplně jsi mi zachránil můj počítačový život :-D . Myslela jsem, že mi z těch reklam hrábne.

32 David David | E-mail | Web | 15. prosince 2014 v 0:47 | Reagovat

[31]: Jsem rád, že jsem pomohl, není zač. :-)

33 Jiřina Jiřina | E-mail | 13. února 2015 v 15:32 | Reagovat

Ahoj, potřebovala bych prosím poradit. Adblock používám už několik let ale před pár dny mi tam začali zničeho nic zůstávat ty obdelníky po reklamách jak psal přede mnou Pepa...Už jsem zkoušela několikrát adblock odstranit, znovu nainstalovat, restartovat PC ale pořád to tam je a šíleně mě to rozčiluje :-? Stránka najede bez reklam ale vzápětí začne najíždět znova a začnou tam naskakovat ty rámečky po těch hrozných reklamách :/ Díky za odpověď

34 Jiřina Jiřina | 13. února 2015 v 15:35 | Reagovat

Zapoměla jsem napsat že používám chrom.Jo a ještě mi také vyskakují po každém kliknutí okna....což se mi před tím nikdy nedělo :(

35 David David | E-mail | Web | 13. února 2015 v 16:40 | Reagovat

[33]:[34]: Ahoj, no jak jsem psal výše, nezkoušela jsi zablokovat ty černé/prázdné rámečky? Mně to taky někdy vyskočí, ale pak to zase zmizí. ;-) Myslím si, že tomu Adblocku musíš dát chvilku čas, než si uvědomí, co má blokovat, takže podle mě je přeinstalovávaní zbytečné. ;-)

36 Jiřina Jiřina | E-mail | 14. února 2015 v 20:03 | Reagovat

Děkuji za odpověď...Zkouším to tedy blokovat :) počkám a uvidím jestli to pomůže. Ještě jednou díky :)

37 Jiřina Jiřina | 15. února 2015 v 13:26 | Reagovat

Už mě to rozčiluje. Přešla jsem na firefox a jsem spokojená :-) žádný pitomý rámečky..... 8-)

38 David David | E-mail | Web | 15. února 2015 v 13:32 | Reagovat

[37]: Fajn, taky používám Firefox, mimo něj ještě Operu. :-)

39 Lukáš Lukáš | 15. března 2015 v 20:52 | Reagovat

Ahojda, prosím Tě adblock stažen nainstalován v něm vše zakázáno zablokováno (reklamy sice nejsou) ale ty stupidní rámečky od přetrvávaj stále ... mám zakryto 4/5 stránky rámečkama nevíš co s tím ? :O :-x

40 David David | E-mail | Web | 15. března 2015 v 23:59 | Reagovat

[39]: Tak to je extrémní situace. A jak ty rámečky vypadají? Jen orámování nebo i s výplní (např. černou)? Zkus zablokovat ty rámečky nebo spíše doufat, že časem zmizí, taky se mi objevily...

41 Ricardo Ricardo | E-mail | 23. března 2015 v 7:22 | Reagovat

Dík za tip.Sice se mi tam rámečků stále objevuje,ale jsou bez výplně a neblikaj jako stroboskop.AD+ mám chvilku a tak doufám že se to zlepší.Ale i kdyby ne,tak jsem spokojen. :-)

42 Amálka Amálka | Web | 25. března 2015 v 18:26 | Reagovat

Skvělý přínosný článek, moc děkuji za tip :-) Přítel mi dnes reklamy dle Tvého návodu bloknul a je to naprosto super, opravdu velká úleva!

43 Eldiabolo Eldiabolo | E-mail | 16. dubna 2015 v 21:24 | Reagovat

Jen tak na okraj. Co takhle zkusit osobní proxy server. Ten pak blokuje co chcete nezávisle na prohlížeči.

44 Lu Lu | 3. května 2015 v 20:30 | Reagovat

Super...díky...dokonce nejdou ani hrané reklamy na čsfd. Skvělý:-)

45 lenka lenka | E-mail | 28. srpna 2015 v 11:58 | Reagovat

Prosím o radu, používám google chrome a reklamy jsou všude, pravá myš vůbec nenabízí možnost blokovat obsah. Jiné návody radí ikonu v příkazovém řadku na blokování oken, vůbec ji nikde nemám. :-(

46 David David | E-mail | Web | 31. srpna 2015 v 6:55 | Reagovat

[45]: A máš ten doplněk opravdu nainstalovaný a aktivovaný? :-)

47 Víťa Víťa | 6. září 2015 v 13:05 | Reagovat

Ahoj Davide, ADB mi moc pomohl. Chci se zeptat, zda existuje taky pro explorer?

48 David David | E-mail | Web | 6. září 2015 v 15:46 | Reagovat

[47]: Ahoj Víťo, to jsem rád. Podívej se třeba na tento článek, snad ti pomůže:
http://mhblog.cz/programy/111-jak-blokovat-reklamy-v-internet-explorer-9

Jestli to chápu dobře, nemusíš nic instalovat a v IE se to dá nějak nastavit. ;-)

49 Peťula Peťula | 22. září 2015 v 9:24 | Reagovat

Díky, zatím nejúčinější odkaz :-) :-)

50 Jakub Jakub | E-mail | 26. září 2015 v 22:57 | Reagovat

Dobrý den,
rád bych poprosil o radu, reklama my mění původní stránku např. z facebooku mě hodí na metin2 když dám zpět hodí mě na 4story, nebo na aliexpres apod.. už my z toho haraší.. nějáké rady ? :-(  :-(

51 David David | E-mail | Web | 29. září 2015 v 20:38 | Reagovat

[50]: Zdravím, tak to vůbec netuším, čím by to mohlo být. O_O

52 Orsey Orsey | E-mail | 25. října 2015 v 11:04 | Reagovat

Tyhle otravné reklamy by měly být zakázané zákonem.Když si budu chtít koupit nějakou věc,tak si na to vyhledám patřičný obchod a koupím si to.K čemu reklama v PC?Akorát to nasírá lidi a bere jim to čas.Stejný případ by byl kdyby k Vám domů 100x za hodinu přišel podomní dealer a nabízel vám věci zvýhodněné a pořád otravoval.Tyhle reklamy a dealry bych zakál.At jdou lidi raději pracovat poctivě :-D

53 Anetka Anetka | E-mail | Web | 19. listopadu 2015 v 15:54 | Reagovat

Já vám dám tip na vtipný reklamy :) Nemohla jsem se smíchy ani zastavit :) http://tojemasakr.cz/videa/bozi-reklamy/

54 Ivar Ivar | E-mail | 26. ledna 2016 v 17:52 | Reagovat

Vypnul jsem kvůli přehrátí AD a už ho
nemůžu najít,natož zapnout.
Když ho chci stáhnout,píše operainstalovano.Tak nejde stáhnout.

55 David David | E-mail | Web | 28. ledna 2016 v 16:33 | Reagovat

[54]: Tak to je divné. Určitě někde bude mezi těmi doplňky, chce to jen pořádně hledat. ;-)

56 fanda fanda | E-mail | 29. března 2016 v 13:44 | Reagovat

a co Edge? co nainstaluji proti reklamě? O_O

57 David David | E-mail | Web | 1. dubna 2016 v 14:48 | Reagovat
58 jana jana | E-mail | 11. listopadu 2016 v 13:55 | Reagovat

A to se platí,aby mi nechodili ty otravný reklamy?Díky.Protože dneska se platí všechno.

59 David David | E-mail | Web | 11. listopadu 2016 v 14:04 | Reagovat

[58]: Samozřejmě že neplatí, stačí pouze zmiňovaný doplněk. :-)

Ale je fakt, že jsem se už několikrát nejen u mobilních aplikací setkal s případem "přispěj na provoz (donate), nebudeš pak mít reklamy".

60 jana jana | E-mail | 11. listopadu 2016 v 14:09 | Reagovat

Davide ani nevíš jak si mi pomohl.Ještě jednou moc dík. :-)

61 David David | E-mail | Web | 11. listopadu 2016 v 15:09 | Reagovat

[60]: Není zač. :-) Jinak ještě doporučuji podívat se min. na článek "Jak se zbavit otravných e-mailů" (odkaz pod článkem). :-)

62 Jiří Jiří | 17. listopadu 2016 v 18:43 | Reagovat

Také blokuji reklamy a používám Adblock a mám zakázané cookie na všech webech. Adblock ten je super, na službách google(youtube, překladač, mapy atd)mě začalo vadit neustálé potvrzování nějakých nesmyslů formou vyskakujících formulářů a tak jsem zakázal cookie a pomocí Adblocku ještě ručně pomocí příkazu Blokovat reklamu na této stránce vyčistil obrazovku od nepotřebných věcí(loga Google, youtube, nápovědy, přihlašovací ikony atd) a mám stránku ořezanou a čistou, načítání je také o dost rychlejší. To samé je se schránkou na dopisy, mám tam cedulku se zákazem vhazování letáků.
Reklamu šíří akorát nekreativní individua, kteří potřebují prodat neprodejné výrobky a služby, dobrý výrobek reklamu nepotřebuje, dobrý výrobek se prodává sám. Reklamy je proto nutné blokovat a odmítat, na to má člověk právo.

63 Jana Jana | E-mail | 7. prosince 2016 v 13:44 | Reagovat

Zdravím.Chtěla bych se zeptat,jestli si musím stáhnout aplikaci z obchodu play,když nechci reklamy v mobilu.Myslím tu službu Adblock.Děkuji.

64 David David | E-mail | Web | 7. prosince 2016 v 15:15 | Reagovat

[63]: Zdravím. Ano, pokud chcete aplikaci na mobilu pro operační systém Android, musíte si ji stáhnout z obchodu Google Play. Pročítal jsem recenze jedné konkrétní verze a bylo tam dost negativních reakcí typu "to raději bez adblocku!" Doporučuji si to nejprve pročíst a podle se rozhodnout. :-)

65 J & T J & T | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 22:14 | Reagovat

Ahoj, díky moc moc za tento článek a z dovolením jsme si vzala na blog tvůj odkaz ;) mrkni do mého menu je to tam :-) :-)

66 David David | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 22:23 | Reagovat

[65]: Ahoj, rádo se stalo. :-) Také děkuji, moc mě to potěšilo. :-)

67 MarcoN MarcoN | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 14:26 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

68 Tinka Tinka | 28. ledna 2018 v 17:07 | Reagovat

Díky, opravdu díky za tento výstižný článek. Právě přišla chvíle, kdy mě ty reklamy už opravdu sr***y a je jim všem konec.

69 jeremij jeremij | E-mail | 16. dubna 2018 v 10:24 | Reagovat

Dík moc,nejsem znalý v tomhle.. funguje to skvěle ....

70 Dejv Dejv | E-mail | 25. října 2018 v 22:09 | Reagovat

Ja uz Addblock nemam,ale stale mi otravuje zivot.Chci si neco pustit a nekdy mi to pise,ze video nelze prehrat,ze je aktivni ,ale pres to uz ho mam davno odstraneny..pomuze nekdo jak se toho uplne zbavit?Dekuji :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama