Shrnutí roku 2013

28. prosince 2013 v 22:00 | David |  Blog a já
Možná by bylo vhodnější toto shrnutí psát až po Novém roce, ale jelikož mám na leden tak nabitý "program" článků, že nevím kam by se to vešlo, proto jsem se rozhodl pro dnešní den. Ono tři dny před Silvestrem není žádná hrůza, za tu dobu se asi nic významného nestane, tak je to jedno... :-)


Zatímco shrnutí roku 2012 a 2011 jsem dělal v takové formě, že jsem se podíval na všechny články z roku a vybral ty nejlepší, tak dneska se to pokusím udělat jiným, snad o něco zajímavějším, stylem.

PRŮBĚH ROKU

Udělám to takovým způsobem, že k nějaké události - článku - napíšu krátký odstavec a následně za něj vložím odkaz na článek (do závorky). Upozorňuji, že je to děláno podle článků, takže zatímco bylo něco v lednu, mohlo se v to článku objevit až v únoru atd. - to vás případně upozorním.

Leden

Na Nový rok jsem si opět dal předsevzetí. Byly tam celkem tři body. Co se týče prvního, sice se mi podařilo probojovat do 3. ročníku, i když to není zcela čisté. To že nechávám vše na poslední chvíli, to se mě drží dodnes, takže to jsem nesplnil. V druhém bodě zmínka, že blog oslaví půlkulaté výročí - přání udělat nový design. To jsem splnil snad velmi dobře. A k třetímu bodu - kdo by to jen čekal, ale holku stále nemám - žádná novinka. (Jak na Nový rok, tak po celý rok!)

Koncem ledna jsme se dozvěděli, kdo se stal naším novým prezidentem - byl to pan Miloš Zeman. (Vysočina porazila Rakousko)

Únor

V lednu jsem se poprvé zúčastnil brigády (inventury) v Kauflandu. Jaké to bylo, k tomu se vracím v únorovém článku. (Jak se brigádničí v Kauflandu)

Už v lednu mi začalo na výšce třetí zkouškové období, které skončilo skoro ke konci února. Jak to dopadlo, si můžete přečíst v článku. (Třetí vysokoškolský semestr za mnou)

Kdo by to jen řekl, že když se taneční antitalent poprvé dostane na ples, tak že hned z kraje vyhraje první cenu v tombole - zájezd do Paříže. (Poprvé na plese)

Březen

Nevíte, jak se zbavit všudepřítomných otravných reklam? Mám pro vás skvělý tip a to nemusíte vyhrávat soutěže na Srdce blogu o vypnutí reklamy, tím si můžete být jistí. (Jak se zbavit otravných reklam)

Petr Žaluda byl dlouholetým generálním ředitelem společnosti České dráhy. Jaké to je být na jeho přednášce na mé škole, o tom pojedná jeden z mých březnových článků. (Žaluda na vlastní oči)

Duben

Začátkem dubna jsem oslavil již své jednadvacáté narozeniny. Toto ale letí. Je zajímavé si přečíst, jak si vás po těch letech pamatují rodiče či příbuzní, když jste byl malý. (JEDNADVACET)

Konec dubna jsem měl opravdu perný, o čemž vypovídá název uvedeného článku. Nejdříve jsem byl na majálesu v Hradci Králové a pak další den rychle spěchal do mé rodné vísky skoro 200 km daleko (vzdušnou čarou) na oblíbenou a vyhlášenou pouť. (PERNÝ poslední dubnový víkend)

Květen

Začátek května byl ve znamení využití hlavní ceny z plesu - poznávací zájezd v Paříži. Bylo to moc super, mám z něj plno zážitků, ale o tom si můžete přečíst v obou odkazovaných článcích. (Poznávací zájezd v Paříži (1. - 5. 5. 2013) - část 1/2, Poznávací zájezd v Paříži (1. - 5. 5. 2013) - část 2/2)

Cesta domů nemusí být 365x v roce stereotyp. Přece jen jednou se může stát něco nečekaného, prazvláštního, a tohle přesně jsem zažil pár dní po Paříži... (Jedno "menší" noční vzrůšo)

Červen

Návštěvu divadla si každý představí tak, že přijde do velkého sálu, kde je velké hlediště a velké pódium, kde probíhá představení. Ale co když je všechno o něco či více menší - mám na mysli malou scénu. Myslím, že to má své kouzlo. (Netradiční návštěva divadla)

Ke konci června jsem dokončil další zkouškové období, i když ne zcela. Úspěšné bylo i ne, o tom však více v článku. (Čtvrtý vysokoškolský semestr za mnou)

Červenec

Hned prvního července jsem se osobně seznámil s blogerkou Kájou, kterou jsem z blogového prostředí znal nějaký ten rok. A za ten skoro už půl rok, co se osobně známe, se z nás stali dobří kamarádi a často se setkáváme, naposledy právě dnes. (Setkání s Kájou)

Letošní prázdniny to bylo již počtvrté, co jsem měl brigádu v pivovaru Radegast. Dva roky jsem dělal na sudovce, letos druhým rokem na lahvovně. Ale není to brigáda jen tak obyčejná jako ostatní. Díky komu a čemu, to se můžete dozvědět v článku. (O zvláštnostech Poláků)

Srpen

Začátkem srpna, konkrétně 8. 8., oslavil můj blog krásné půlkulaté (páté) výročí od založení. Přineslo to sebou hlavně změnu designu. (Blog slaví 5. narozeniny)

Chodíte na rande nebo setkání? Máte danou osobu rádi nebo ji milujete? Jak je to s frází "kamarád taky rád"? Můj pohled na tuto problematiku se dozvíte v článku. (Rande nebo setkání?)

Prázdniny jsou ve znamení odpočinku, přesto jsem se musel učit na jednu nedodělanou zkoušku, dokonce předmět, který jsem opakoval. Zazářil jsem, prošel s odřenýma ušima nebo zklamal? To vám prozradí článek. (Jak dopadla fyzika...)

Září

Už víte, jak se zbavit otravných reklam, ale stále nevíte, jak se zbavit otravných e-mailů? Pak vám vřele doporučuji můj článek, který vám určitě s těmito problémy poradí. :-) (Jak se zbavit otravných e-mailů)

Zatímco ZŠ a SŠ-školákům začala začátkem září škola, nám VŠ-školákům se škola teprve blížila. Měli jsme možnost ještě měsíc odpočívat. Ale je fakt, že jsem se musel mezitím do školy podívat. V odkazovaném článku jsem shrnul mé prázdniny a provedl menší pohled do budoucna - hlavně z pohledu školy. (Do třeťáku na výšku (UPCE))

Říjen

Co zajímá kluky u holek více? Velká prsa nebo skvělý charakter? Podíval jsem se na tu problematiku mýma očima. (Velká prsa nebo skvělý charakter?)

Říkáte, že vidíte slovo prokrastinace poprvé a přijde vám to jako sprosté slovo? Tak pozor, je možné, že tato problematika ("nemoc") se vás méně či více týká, žádná sranda to není! :-) (Davidova prokrastinace)

Listopad

V listopadu jsem se zúčastnil jedné brigády - byla to pro mě první taková zkušenost. Jednalo se o průzkum MHD v Hradci Králové, takže komunikace s lidmi, dotěrné otázky atd. Jak mi to šlo a jak to dopadlo, to se dozvíte v článku. (Průzkum MHD v Hradci Králové)

Jak si žijeme na naši VŠ koleji nebo jak to obecně vypadá na těchto kolejích, o tom jsem se zmínil v jednom z listopadových článků. Doporučuji hlavně budoucím VŠ-školákům. :-) (Jak se bydlí na VŠ koleji (UPCE))

Sem tam se blogeři Blog.cz setkají s nějakým problémem technického rázu. V listopadu ale server zlobil více, než je zdrávo. Tak jsem se zamyslel nad tím, zda je výhodné kvůli tomu tento server opouštět. (Problémy Blog.cz = odejít pryč?!)

Prosinec

Skočit pod vlak je velkým hitem všech sebevražd. Je to však nutné? Jaké jsou statistiky a zajímavosti a hlavně můj pohled na věc? Tak to se dozvíte v článku - momentálně velmi úspěšném díky propagaci na titulní stránce Blog.cz. (Proč sebevrazi skáčou pod vlak?)

Abych završil své letošní "úchylné" články, splnil jsem ještě jeden rest. Zaobíral jsem se problematikou sexu, resp. ochranou před početím, nemocemi atd. Je to mužský pohled, nečekejte podobný článek, jaký vídáte na tisících ženských serverech. (Prášek, kondom, nebo nic?)

Jaký byl Ježíšek u nás? Byl chudý nebo nás mile překvapil svou bohatostí? Co jsem vše dostal? Myslím, že už nadpis článku prozradí mnohé, ale nechte se překvapit. Ne vždy to může být tak, jak to vypadá... :-) (Ježíšek se letos zbláznil! O:-))

Tak to by bylo k roku 2013 vše. Jsou před námi poslední tři dny tohoto roku. Neočekávám nic zvláštního, až na to, že na Silvestra stejně jako loni pořádám silvestrovskou párty s kamarády. Jak to dopadlo, to se asi dozvíte z článku příští rok, to se ještě uvidí... :-)

Komu by to nestačilo, může si prohlídnout celý archiv, nejen tedy články za rok 2013. :-)

STATISTIKY

A ještě malá zmínka o návštěvnosti. Přece jen konec roku je před námi, tak nemám úplná data. A zrovna teď se to ještě může celkem zamíchat, a proč, na to jste asi přišli v průběhu článku. Mám pocit, že návštěvnost se mi oproti loňskému roku o něco zlepšila. Když to porovnám s loňským grafem, ten letošní je o něco "hustější". V poslední době si držím tempo, že 10 000 návštěvníků naberu zhruba za půl roku, což je určitě pěkné. Co mě však velice mile překvapilo, že nedávno byl na titulní stranu Blog.cz přidán můj nedávný článek Proč sebevrazi skáčou pod vlak?. To mi výrazně hýbe s průměrnou návštěvností. Jak můžete vidět, dnes ve 21:20 padl roční rekord v počtu 224 návštěv. Toto číslo avšak stále stoupá, můžu pak provést aktualizaci tohoto článku a doplnit finální hodnotu. Třeba ještě odpoledne platil rekord ze včerejška v počtu 196 návštěv. Taková čísla mě samozřejmě těší, ale hlavně ty komentáře z toho, kde vyjadřujete své názory, pochvaly či připomínky.

Edit 29. 12. 2013, 13:50 >>> Padl absolutní rekord blogu v počtu 262 návštěvníků! :-)

Mnohokrát vám za to děkuji a patří vám celý palec nahoru. Doufám, že si podobnou přízeň udržíte i nadále, já se vám to budu snažit oplácet... :-)

Zdroj: TOPlist

---

P. S. V anketě prosím hlasujte o tom, jaký byl váš rok 2013. Stejně jako minule, i dnes jsem zvolil známkovací systém jako ve škole. Říkal jsem si, že do školy chodí nebo chodil každý, tak to každý zná a navíc je to lepší způsob, než "od 1 do 10, přičemž 10 je nejlepší", no ne? Budu rád, když se v komentářích podrobněji rozepíšete, proč byl tento rok tak dobrý nebo tak špatný - co jsem vám povedlo, nepovedlo atd. - samozřejmě k tomu mě zajímají i důvody. Předem děkuji za vaše názory, mějte se pěkně. :-)

P. P. S. Jelikož další článek vyjde až "za rok", užijte si oslavy příchodu nového roku, hlavně to moc nepřežeňte s alkoholem a pozor na zábavní pyrotechniku! :-)

---

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

 


Anketa


Komentáře

1 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 2:53 | Reagovat

Dobre este, ze si tu stupnicu vysvetlit. Kazdy sice mozno do skoly chodil, ale vo Svajciarsku mas presne opacne znamkovanie. "Sestka" je absolutne najlepsia, takmer neexistujuca "vyborna", ktoru ozaj davaju len zriedka. Trojka je sice este dostatocna, ale na postup priamo uz nestaci. Dvojka a jednotka je koniec sveta. (Ale dava sa aj "minus/plus", tak ja hodnotim tento rok na 3+)

2 Kariol Kariol | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 19:07 | Reagovat

Měl jsi docela pěkný rok, jak se zdá, a i když sis některé ze svých předsevzetí nesplnil, nikdy na to není pozdě. :-) Nový vzhled se mi líbí. :)
Co se týče mého roku... inu, byl pěkný. Byla jsem na několika blogerských srazech, přečetla zajímavé knížky, dostala foťák, chodila do školy, byla na lyžáku, nejedla a pak se zase přecpávala, založila jsem si blog, který mi doufám vydrží déle než ty předchozí, ... bylo toho hodně pěkného. Ale stejně mám pocit, že jsem během tohoto roku nic nedokázala. :) -_-
Tak šťastný nový rok ;)

3 David David | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 19:11 | Reagovat

[1]: No původně jsem měl právě názvy (bez čísel), tak to bys určitě poznal, že "výborný" není nejhorší, ne? :-)

[2]: Vždycky může být líp, ale i hůř. :D I ty jsi to měla pěkné. Děkuji a taky ti přeji vše nejlepší do roku 2014! :-)

4 Ferraka25 Ferraka25 | E-mail | 16. března 2014 v 15:33 | Reagovat

Ahoj,

jsem šéfredaktorka časopisu Eldorado. Pokud byste si chtěli vyzkoušet jaké je to psát pro časopis nebo prostě jenom nevíte co dělat, a kde publikovat své výtvory - NAPIŠTĚ na můj e-mail: ho.ro.r@seznam.cz. Do časopisu můžete psát prakticky všechno, co chcete, záleží pouze na Vás, co si vyberete. Nemusíte ale pouze psát, pokud kreslíte či se věnujete jiné umělecké činnosti, rovněž můžeme vaše díla zveřejňovat. Doufám, že někdo napíšete a domluvíme se spolu, jelikož náš časopis právě prochází menší krizí, kterou však, jak já doufám, s novými přívalem redaktorů zažehnáme. Pokud by Vás cokoli zajímalo, než se rozhodnete, napište mi, prosím. Budu vděčná za každý e-mail, který mi pošlete, opravdu. Moc Vám děkuji. Přeji pěkný den :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama