Přehled bakalářského studia

25. července 2014 v 22:00 | David |  Deník
Se školou vám nedám pokoj ani o prázdninách! :-D Dobře, abyste neřekli, publikuji úplně poslední článek k bakalářskému studiu a tímto vám dávám na nějaký čas pauzu, než se přes přijímací řízení možná dostanu na navazující magisterské (Ing.) studium. Říkal jsem si, že by bylo fajn, kdyby skoro všechny články Bc. studia byly pohromadě na jednom místě a já mohl občas zavzpomínat na ty zážitky, dohledat nějaké informace apod. Pro vás je to příležitost, jak se z jednoho místa (rozcestníku) dozvědět informace, které o mě třeba ještě nevíte nebo potřebujete zjistit. :-)


(loga použita z webu univerzity)

Vybral jsem celkem 25 článků v časovém sledu, jak šly za sebou (od nejstaršího po nejnovější). Pokud vám 25 přijde jako hodně, tak věřte, že se nejedná o úplný výběr, některé ne tolik významné články jsem nezařadil - je v nich malá zmínka nebo několik fotografií (rubrika Zajímavé fotografie). Kdybych měl odkazovat i na ně, rovnou bych mohl zkopírovat skoro celý archiv. :-D Pokud vám výběr přijde jako nedostatečný, určitě zaměřte do archivu (především na část říjen 2011 až červenec 2014), ale v následujícím výběru najdete opravdu to nejzajímavější a nejdůležitější (nejvýznamnější události jsou zvýrazněny tučně).

Ještě malé povídání před samotnými odkazy. Volba školy nebyla zpočátku vůbec 100%, ještě jsem se rozhodoval mezi Žilinskou univerzitou, ale nakonec zvítězila právě Univerzita Pardubice (UPCE), která se mi celkově více líbila, i když ta v Žilině byla vyhlášená a přímo bych navazoval na obor ze střední školy. UPCE se líbila i mým spolužákům kamarádům, což mě taky trochu ovlivnilo a nakonec se stali mými spolubydlícími na koleji. Rozhodnutí o volbě vysoké školy jsem nikdy nelitoval. I když jsem měl ze studia plno skvělých zážitků, ani problémy se mi nevyhýbaly (např. těžké předměty, včetně jejich opakování atd.), ale jak se říká "přes překážky ke hvězdám", nakonec to tedy vyšlo. O tom všem se dozvíte především v následujících odkazech. Pokud se do nich pustíte, přeji vám příjemné počtení! :-)

Jedna technická: po kliknutí na odkaz se článek otevře v novém okně/listu/panelu. :-)

Před 1. ročníkem


1. ročník


2. ročník


3. ročník + státnice + sponze


---

Tak to je vše, jak už bylo zmíněno, mám podanou přihlášku na navazující magisterské (Ing.) studium. Pokud vyjde nejen přijetí, ale i celé studium, třeba se tu za dva roky objeví článek podobného charakteru, ale to je ještě hooodně daleko... :-)

P. S. Do dnešní ankety jsem nevymyslel nic nového, protože mě nic zajímavého nenapadlo. Proto jsem přiložil starší anketu, ve které hlasovalo už dost lidí, ale dost není všichni. :-D V komentářích můžete například ve stručnosti popsat průběh vašeho vysokoškolského studia (klidně vložte odkaz na váš článek), pokud jste na vysoké škole byli nebo jste. Předem děkuji za vaše reakce, mějte se pěkně! :-)
 


Komentáře

1 Lukáš Lukáš | Web | 27. července 2014 v 11:45 | Reagovat

Zdravím,

je to působivé, ale já osobně dávám přednost například Vysoké škole Hermetismu. S veškerou vážností :)

S přáním pěkného dne,

Lukáš Přibyl

2 Tomáš Tomáš | E-mail | Web | 6. dubna 2016 v 10:18 | Reagovat

Člověk by se měl vzdělávat a zdokonalovat celý život. Každý může být vždy zkušenější a moudřejší. Platí to i o právně vzdělaných lidech, pro které je vhodné pokračovat s LLM studiem, viz web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama