Zeptejte se mě, na co chcete II

31. ledna 2015 v 20:00 | David |  Blog a já
Není to úplně tak dávno, co se tady v komentářích objevily hlasy, že byste se chtěli dozvědět více faktů o mně. Tak jsem si řekl, že mohl bych napsat o TOM (pod tím si nepředstavujte nic nemravného), protože to o mně ještě tolik lidí neví. Ale pak jsem se zamyslel nad tím, jestli to opravdu potřebujete vědět a je to dostatečně zajímavé. Situaci jsem nakonec vyřešil tak, že vám opět dávám příležitost zeptat se mě na cokoliv, co vás opravdu zajímá... :-)


Jsou to skoro tři roky (od května 2012), co zde vyšel úplně první článek tohoto typu (Zeptejte se mě, na co chcete). O 11 dní později vyšel článek, ve kterém jsem zodpověděl všechny vaše otázky (Odpovědi na vaše otázky). Možnosti zeptat se mě na cokoliv využilo 9 čtenářů, kteří mi položili celkem 30 otázek. Pokud se chystáte položit mi nějakou otázku, zkuste se podívat do článku s odpověďmi, jestli tam nenajdete to, co vás zajímá. Zkusit mj. můžete můj blogový profil.

Jak již bylo napsáno, i nyní vám dávám úplně stejnou příležitost. Sice jsem v minulém článku použil slavný výrok Miroslava Donutila "Ptejte se mě, na co chcete, já na co chci, odpovím", ale jak jste si mohli (ne)všimnout, zodpověděl jsem úplně všechny otázky bez výjimky, tedy i ty více "na tělo". Neobjevila se tam vyloženě otázka, na kterou bych nechtěl odpovědět, holt jste byli ke mně celkem hodní.

Instrukce se nemění: vaše otázky (nechci vás omezovat, kolik jich můžete maximálně položit), prosím, pište do komentářů. Vím, že je to aktuálně strašně velký hit, ale videoodpověď rozhodně nečekejte, na to jsem velká "máčka". Vzpomenete si vůbec, kdo byl průkopníkem tohoto stylu a přineslo mu to velkou slávu? Chvilka pro přemýšlení... Ano, byla to Natalia Sadness! Její video pravděpodobně znáte, ale parodii na něj asi ne, proto vám pro pobavení vkládám následující video. Třeba v něm najdete inspiraci pro vaše otázky. :-D


Myslím, že více není třeba dodávat. Dnes to je o něco kratší článek, za což se snad zlobit nebudete, pokud ale přece ano, pokusím se vám to vrátit v článku, ve kterém budu na vaše otázky odpovídat, snad se těch otázek sejde co nejvíce. Abyste měli představu o tom, kolik máte na položení otázek času, tak můj plán je takový, že článek s odpověďmi by mohl, stejně jako v předchozím případě, vyjít zhruba za 11 dní (11. 2. 2015), do té doby tady můžete očekávat ještě jeden článek.

---

P. S. Navíc budu rád, když budete v anketě hlasovat, zda mi otázku položíte nebo ne, ať mám přehled o tom, kolik čtenářů využilo které možnosti. Pokud jste blogeři, do komentářů můžete mj. napsat, zda jste na svém blogu někdy vydali podobný článek. Pokud ano, s jakým úspěchem se to setkalo? Neodpověděli jste na nějakou otázku? Pokud ano, tak proč? Možností k diskuzi je spousta, ale především budu rád za vaše otázky na mně, opravdu se nebojte zeptat úplně na cokoliv. Předem děkuji za vaše otázky a reakce k článku, mějte se fanfárově! :-)

---

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY


TIP NA ČLÁNEK

 


Anketa

Položíte mi otázku?

Ano
Nevím
Ne

Komentáře

1 Miloš Miloš | Web | 31. ledna 2015 v 23:01 | Reagovat

Možná jsi už na to odpověděl, ale nechce se mně to hledat.
Máš vyhlédnutou konkrétní firmu, kam bys po škole chtěl/mohl nastoupit, nebo dokonce už někde vedle školy na malý úvazek pracuješ?

2 Kája Kája | E-mail | Web | 1. února 2015 v 16:30 | Reagovat

Proč o sobě tvrdíš, že jsi tak dobrý psycholog?

3 Vikomt Vikomt | E-mail | Web | 7. února 2015 v 14:18 | Reagovat

No, nebudu se ptát, zda jsi debilní kráva (viz video). lol :D Vhodnější bude otázka: "Jakou kosmetiku používáš?" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama